genery1jpg

הצהרת נגישות


אלבר ציי רכב פועלת ומקדמת את נושא הנגישות בליווי יועץ נגישות מוסמך. אנו רואים בלקוחות עם מוגבלות לקוחות שווי זכויות, הזכאים ליהנות מנגישות מלאה לנכסי ושירותי החברה.

בהתאם לחוק שוויון זכויות לאנשים עם מוגבלות תשנ"ח- 1998 ולתקנות שהותקנו מכוחו, אנו מבצעים סקירה מקיפה של כל יחידות השירות, על מנת לוודא עמידה בתקנים ועל מנת לבחון האם מתאפשרת בהן גישה מלאה לכל אדם. בימים אלה מבצעת החברה שינויים בנקודות השירות, בשירות, בנהלים ובאתרי האינטרנט של הקבוצה, בהתאם לנדרש על פי חוק. כחלק מהיערכות החברה להנגשת השירות ללקוחות עם מוגבלות, מונה רכז נגישות, אשר עבר הכשרה מתאימה בלשכת המסחר ומתעדכן באופן שוטף בנושא הנגישות. אלבר ציי רכב תמשיך ותפעל לשיפור נגישות השירות אותו היא מעניקה ללקוחותיה.

לצפייה בהסדרי הנגישות בסניפים >>

"הנגשת אתר זה בוצעה על ידי חברת הנגשת אתרים- "נגיש בקליק

אתר האינטרנט עומד , ככל האפשר, בדרישות תקנות שוויון זכויות לאנשים עם מוגבלות (התאמות נגישות לשירות), התשע"ג 2013.
התאמות הנגישות בוצעו עפ"י המלצות התקן הישראלי (ת"י 5568) לנגישות תכנים באינטרנט ברמת AA ומסמך WCAG2.0 הבינלאומי.
האתר מספק מבנה סמנטי עבור טכנולוגיות מסייעות ותמיכה בדפוס השימוש המקובל להפעלה עם מקלדת בעזרת מקשי החיצים, Enter ו- Esc ליציאה מתפריטים וחלונות.
לשם קבלת חווית גלישה מיטבית עם תוכנת הקראת מסך, אנו ממליצים לשימוש בתוכנת NVDA העדכנית ביות
אחריות השימוש והיישום באתר חלה על בעלי האתר ו/או מי מטעמו לרבות התוכן המוצג באתר בכפוף ולתנאי השימוש בתוכנה.

כיצד עובדת ההנגשה באתר?

אתר זה מופעל על ידי תוכנת הנגשה של חברת "נגיש בקליק" ומופעלת באמצעות שרת הנגשה ייעודי. התוכנה מאפשרת לאתר להיצמד להנחיות לנגישות תכנים באינטרנט WCAG 2.1 לרמה AA. התוכנה כפופה לתנאי השימוש של היצרן.

באתר מוצב תפריט הנגשה. לחיצה על התפריט מאפשרת פתיחת כפתורי ההנגשה. לאחר בחירת נושא בתפריט יש להמתין לטעינת הדף.
התוכנה פועלת בדפדפנים הפופולריים: Chrome, Firefox, Explorer 10+, Safari, Opera.

הבהרה

כרגע לא ידועות בעיות נגישות באתר. נתקלת בבעיה? ספרו לנו!
אנחנו משתדלים לשמור ולתחזק את האתר ברמה הטובה ביותר. כדי שנוכל לטפל בבעיה בדרך הטובה ביותר בבקשה צרפו פרטים מלאים ככל שניתן ופנו לרכז הנגישות: תיאור הבעיה. מהי הפעולה שניסיתם לבצע? באיזה דף גלשתם? סוג וגרסה של הדפדפן. מערכת הפעלה. סוג הטכנולוגיה המסייעת (במידה והשתמשתם).

פרטי רכז הנגישות בחברה

למידע נוסף בנושא ניתן לפנות לרכז הנגישות בחברתנו - ארנה פארן
טלפון: ‎03-6151458
מייל: ornap@albar.co.il

לנוחיותך, ריכזנו את ההתאמות הקיימות באלבר ציי רכב בהתאם לאופי המוגבלות:

ראיה

  • הודעות דואר דיגיטליות- לאלבר שירותים מתקדמים באמצעותם תוכל לקבל ולקרוא את הודעות הדואר שלך באופן דיגיטאלי ואף להגדיל את הטקסט לצורך קריאה נוחה וקלה של ההודעות.
  • אתר האינטרנט– נמצא בתהליך הנגשה אשר יושלם במסגרת דרישות החוק.

מוקד שירות טלפוני

  • תיעוד רצון לקוח– באפשרותך לבקש מנותן השירות להגדיר בחשבונך את אופן ההנגשה המותאם עבורך. מידע זה יהיה זמין לכלל נותני השירות בחברה  בכל פעם שתפנה לקבל שירות.
  • הדפסה בפונט מוגדל

שמיעה או דיבור

  • "לולאות השראה" (Inductive Loopset)- מכשיר מיוחד המסייע ללקוחות כבדי שמיעה בעלי מכשיר שמיעה מדגם T- נמצא בסיום תהליך פריסה בכל הסניפים בארץ.
  • מתן הוראות באמצעות פקס/כתב יד.
  • השירות הטלפוני של אלבר ציי רכב זמין ונגיש לכלל לקוחות החברה, לרבות אנשים עם מוגבלויות. שירות המענה הקולי זמין בכל שעות היממה, כל ימות השבוע 24/7 , באמצעותו ניתן לקבל מידע ולבקש עזרה בכל הנוגע לתקלות ברכב. המענה הקולי מותאם בשפה פשוטה ובקצב דיבור איטי וברור, ללא מוסיקת רקע. נציגי אלבר ציי רכב זמינים 24 שעות ביממה ומעניקים שירות מקצועי ומותאם אישית ללקוחות. 

מוטוריקה/כיסא גלגלים

  • חיות שירות- חיות שירות כגון כלבי נחייה מותרים לכניסה בסניפי החברה.
  • סניפים נגישים- אלבר ציי רכב פועלת להנגיש את סניפיה ללקוחות עם מוגבלויות על פי דרישות הדין. התאמות הנגישות מבוססות על סקרי נגישות הנערכים על-ידי מורשי נגישות מוסמכים, וכוללות, בין היתר, חניות נגישות, התאמת הגישה לסניף, הכשרת עמדות שירות נגישות, שירותי נכים ועמדות המתנה.